Anasayfa Sohbet Sohbet Siteleri Chat Hakkımızda Sohbet Siteleri Giriş
...
Hakkimizda

Sohbetsiteleri.Org 2007 Yıl’ında kurulmuş, ve sizlere en iyi şekil de Bay ve Bayanlarla arkadaş kurmanız için hizmet vermektedir. Türkiye’nin en iyi ve eğlenceli arkadaşlik siteleri olarak sizlere hizmet vermenin keyfini yaşamaktayız. Sitemiz sizlere uzun bir süreden beri hizmet veren Türkiye’nin en seviyeli ve ciddi arkadaşlık sitesin de sizlere üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de hizmet vermektedir.

Sitemiz içerisin de sizlere hizmet verdiğimiz belli başlı kategori menülerimizden bazıları;

Magazin: Türkiye ve Avrupa’nın önde gelen Magazin haberlerini güncel bir şekil de aktarabileceğimiz Magazin bölümün de günlük Magazin takibinizi burada yapabilirsiniz.

Haberler: Güncel haberler, Yurtta ve Dünya da olan biten anlık haber bülteni sayfamız üzerin de sizler de tüm Dünya’yı yakından takip edebilirsiniz.

Spor: Türkiye ve Avrupa Liglerin deki son gelişmeleri Takımlar’ın Transfer çalışmaları ve puanlamaların yer alacağı lig fikstür bölümü.

Şiir Güzel Sözler: Bu kategorimizde sizler ile birlikte Güzel sözler sevgiliye dair ne Kadar güzel aşk şiirleri varsa hep beraber bir şekil de bu kategorimiz üzerin den sizlere hizmet verecez.

Sohbet Siteleri: Seviyeli bir ortamda Türkiye’nin ve Avrupa üzerinde giriş yapan kullanıcılarımızı buluşturduğumuz bir ortam da seviyeli ve ciddi bir şekil de bu kategorimiz üzerin den sizlere hizmet vermek istiyoruz.

Sohbet siteleri genel kurallarımız

1- Sitemiz içerisinde küfür, argo, kötü söz konuşmak başkalarını rahatsız edecek hal ve hareketler de bulunmak kesinlikle yasaktır.

2- Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve yasalarına uygun bir şekil de saygı ve Sevgi şeklin de kanunlara uyarak sitemiz içerisinde yer Alan yazı resim ve paylaşımların hak ve sahiplerine telif haklarına saygı gösterilmelidir. Sitemiz tamamen bu kurallar dahilin de hizmet vermeye özen gösterilmektedir.

3- Sitemiz üzerin de Reklam vermek Telefon numaraları ve başkalara ait özel bilgileri  global kanallarımızda dağıtmak kesinlikle yasaktır.

4- Başkala kullanıcılarımızı rahat edecek hal ve hareketler de bulunmak kesinlikle yasaktır.

5- Yasal hak ve özgürlükler yönden TÜRKİYE Cumhuriyeti ve kişisel hak ve özgürlüklere saygılı olunmalıdır.

Yukarıdaki madde ve kurallar bizlerin ve sizlerin daha iyi ve güzel bir ortam da yeni arkadaşlıklar kurmanız içindir. Saygı ve Sevgi seviyeli bir ortamda sizler de yepyeni insanlarla tanışabilirsiniz.

Sitemiz içerisin de paylaşılan konular, yazılar, resimler, gerekli faydalı bilgiler Google arama motorundan yandex, bing gibi faydalı siteler den alınarak ve özgün bir şekil de sitemiz Yazar Editörleri tarafından özgün (manuel) güncel konular yazılarak sizlere paylaşımlar yapılmaktadır. Başkalarına ait bilgiler yazılar hak sahipleri taleb ettikleri taktirde sitemiz içerisin de Yedi Gün (7 gün ) içinde işlem yapılarak istekleri yerine getirilmektedir.

İstek şikayet ve öneri paylaşımlarınız için bizlere aşağıdaki adresler üzerin den iletişime gecebilirsiniz.

İletişim  E-Mail Contact : tunahanteylo@hotmail.com

Web giriş bağlantı adresimiz: http://www.sohbetsiteleri.org

Yukaridaki bilgiler dahilinde bizlere ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin en iyi eğlence ve arkadaşlık sitemize sizler de bir göz atmak isterseniz ana sayfamız üzerin de bulunan sohbet linkimize tıklayarak sizler de sitemize kolay bir şekil de giriş yapmış olacaksınız.

Herkeze hoş ve kaliteli seviyeli sohbet’ler diliyoruz.

www.sohbetsiteleri.org 2007 – 2020 set by sohbet siteleri.

Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: