Anasayfa Sohbet Sohbet Siteleri Chat Hakkımızda Sohbet Siteleri Giriş
...
Omegla Türkçe

Omegla TR üzerinden bugün sizlere Rusya’nın en çok kullanılan eğlence ve arkadaşlık sitesi olan chatroulette benzeri bay ve bayanlarla yakından tanışmanız için hizmet veren omegle sitesi hakkında biraz sizlere ön bilgiler sunmaya çalışcam.

Omegla nedir?

Omegle chatroulette alternatifi Multi bir şekil de kameralı ve görüntülü hem sesli Hemde yazılı bir şekil de hizmet veren üyeliksiz bir çoklu dil desteği veren yabanci bir arkadaşlık sitesidir.

Avrupa yabancı ülkeler de daha yaygın bir şekil de kullanılan omegla sitesinin gercek ismi ve yazılış doğru adresi ise omegle.comşeklindedir. Bu siteye Google üzerinden kolay bir şekil de ulaşabilirsiniz. Üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de sizlere hizmet veren omegla genellikle  yetkişkinlere özel bir şekil de hizmet vermektedir.

omegla-türkçeOmegle sitesine nasıl giriş yapacaksınız biraz sizlere ön bilgiler vereyim. Öncelikle kullanım yönden hem çözümlük hem de iyi bir görüntü için öncelikle Google Chrome eklentisini kullanarak Google üzerin den arama kutucuğuna  omeglayazarak ulaşabilirsiniz. Aslında buradaki asıl hedefteki kelime omeglekelimesidir. Omegle  de yazarsanız aynı siteye ulaşırsınız omegla tr de yine sizi sonuçta omegle.com sitesine götürecektir.

Siteye giriş yapınca hemen size bir ön uyarı verilmektedir. Bu siteye 18 yaşından küçüklerin giriş yapmasının sakıncalı olduğunu sizlere hatırlatıyorlar. Burada 18 yaşından küçüklere neden girişlerin uygun olmadığını merak ediyorsanız, bu siteye giriş yapan kullanıcılar genelikle cılgın kameralı Webcam görüntüler sergilemektedırler. Bu yüzden siteye giriş yapmanız ve yapmamanız konusunda öncelikle site yönetimi tarafından uyarılıyorsunuz.

Türkiye üzerinden bu siteye erişim sağlıyan kullanıcılarımız İngilizce, Rusca yada Almanca bilmedikleri için belki zorlanırız diye düşünebilirler. Burada Google Translate sayesinde giriş yaptığınız omegle sitesinde giriş yaptığınız ülke dil tercihini secebiliyorsunuz.

Burada ingilizce Chat yapmaya başlamaya hazırmısınız diye sormakda. Burada kendinizi hazır hissediyorsanız Start a Chat butonuna tıklayarak  dilerseniz yazılı text şeklinde yada kameralı görüntülü omegle videos seceneğine tıklayarak sizler de kolay bir şekil de omegle kullanıcıları arasına giriş yapabilirsiniz.

App store akılı telefonlar Android gibi iphone telefonlarınızdanda giriş yapabilirsiniz.

Burada sizler de diğer kameralı bay ve bayanlarla yakından görüşmek ve sesli konuşmak istiyorsanız öncelikle 2 adet sesli konuşma yapmanız için Mikrofon’unuzun olması ve bunun yanında kameralı Webcam kameranız olması lazım. Daha sonra kolay bir şekil de next diyerek siteye giriş yapabileceksiniz. Burada herhangi bir ücret yada üye olmanıza gerek olmadan doğrudan Omegla TR üzerinden giriş yapabileceksiniz.

Burada omegle salonlarında gezerken karşınıza yabancı insanlar ve Türk kullanıcılar çıkabilir. Burada kolay bir şekil de kendinize yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Chatroulette benzeri şekil de hizmet veren omegle sitesin de sizler de İngilizce dil tercihini secerek yabancılarla konuşarak İngilizce dil yönden geliştirme  ön pratik yapabilirsiniz. Bu siteye giriş yapan kullanıcılar kuralları kabul etmiş olurlar. Herhangi küfür yada uygunsuz bir şekil de görüntü camlarını acan kullanıcılar site yöneticileri tarafından İp numaraları yasaklanarak uzaklaştırma cezası almaktadırlar.

Öncelikle şunu bir kez daha sizlere hatırlatmada fayda olduğunu görüyorum ilk baştada dediğim gibi omegle sitesi genellikle 18 yaşından büyük yetişkinlere özel bir şekil de hizmet vermekte ve girişler yapılmaktadır. Karşınıza çeşitli görüntüler çıkabilir, bu görüntüleri kapatmak ve başka görüntülerin karşınıza gelmesi için next butonuna tıklayarak başka kullanıcıları görebilirsiniz.

Türkiye üzerin de omegle tarzında hizmet veren web site adresleri aşağıda liste halin de sizlere sunulmuştur.

Omegletr.org Bu site ye Google üzerinden giriş yapmak için Google arama motoruna omegletr.org yazarak giriş yapabilirsiniz.

Tromegla.Combu site de sizlere omegle hakkında genel bilgiler sunan bir arkadaşlık sitesidir.

Sohbetchat.Org

Omegle.Com benzeri sitelere sizler de Google üzerinden üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de giriş yapabilirsiniz. Seviyesiz ve uygunsuz Kamera açan kullanıcıları sizler de şikayet et butonuna tıklayarak siteden uzaklaştırma cezası almaları için site yönetimine yardımcı olabilirsiniz.

Şayet sizler de omegle hakkında merak ettiklerinizi ve omegle sitesinde olan bitenden haberdar olmak istiyorsanız sizler de omegle sitesine giriş yapmanızı istiyoruz. Burada gördüklerinizi bizimle bu konumuzun altında paylaşırsanız diğer omegle kullanacak yeni arkadaşlarımıza ön bilgiler vermiş olacaksınız.  Omegle ve chatroulette sitelerine giriş yaparak daha sonra ip ban yasaklanan ve bir daha giriş yapamıyan zorlanan kullanıcılarımıza önerimiz ise hemen Ccleaner proğramını inndirmek ve PC geçmişini çerezleri silmelerini ve Google Chrome kullanmarını Modeme bir defa olmak üzere reset atmalarını prox kullanmadan bu siteye giriş yapmaları gerektiğini hatırlatmak isteriz.

 

BİLGİLER
tarafından 26 Temmuz 2014 - 05:12 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar kez Okunmuştur.
PAYLAŞ